1. Per www.lsmuvaistine.lt meniu "Studijų praktikos dienynai" patenkate į svetainės langą su studijų dalykų, studentų grupių ir informacijos vartotojams nuorodomis

2. Kai pasirenkate dalyką ir paspaudžiate grupės nuorodą, svetainė pasiūlo registruotis

3. Registruojaties savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu (dėl prisijungimo vardo ir slaptažodžio kreiptis e-mail r.peciura@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, e-mail, studijų  dalyką ir studentų grupės numerį). Patvirtinus savo vartotojo duomenis, atsiranda langas su dienyno forma ir administratoriaus meniu komandomis-nuorodomis (juodame ir pilkame fone, viršuje)

4. Paspaudę nuorodą Results (esančią žemiau dienyno formos pavadinimo "Farmacijos praktikos dienynas")   patenkate į studentų įrašų registracijos lentelę,

kurioje galite grupuoti įrašus, peržiūrėti (panaudojus nuorodą view) ar įrašyti (panaudojus nuorodą edit) pastabas į dienyno formos laukelį "Pastaba". Rekomenduotina įrašus šiame laukelyje daryti nuolat - rašyti pastabą arba frazę "Be pastabų".

 

5. Registruojantis naujiems vartotojams-studentams, Jūs gausite pranešimus į Jūsų e-mail, kurį pateikėte e-laišku adresu r.peciura@gmail.com. Norint, kad studentas galėtų pradėti pildyti dienyną, Jums reikia vienkartinai aktyvuoti naujo vartotojo sąskaitą. Tam reikia administratoriaus meniu (lango viršuje, juodame fone) paspausti nuorodą "People"

 

  ir atsiradusiame naujame lange ieškoti įrašų, kur vartotojas (lentelėje Username) yra blokuotas (Status), pažymėta žodžiu blocked.

Pažymėjus varnele naujo vartotojo vardą (kairėje), paspausti mygtuką "Update". Vartotojo statusas tampa active, o kartu vartotojui automatiškai iškeliauja e-laiškas, kad vartotojas jau gali prisijungti prie dienyno formos.  

 

6. Atsitiktinai nuklydus nuo Farmacijos praktikos dienyno, jį visada surasite administratoriaus meniu pasirinkę nuorodą "Find content", lango viršuje, pilkojoje juostoje.

 

Papildomai teirautis tel. 8-698-20921 arba e-mail r.peciura@gmail.com